Helena Vondráčková oznámila termín prvního samostatného koncertu v pražské O2 areně! Zakončí v ní oslavy svých 70. narozenin

15.05.2017 21:39

Svůj jubilejní rok zakončí legenda české pop music v největší české hale. Helena Vondráčková v ní poprvé vystoupí na samostatném koncertu 20. ledna 2018. Vstupenky už jsou v předprodeji.

Helena Vondráčková oznámila termín prvního samostatného koncertu v pražské O2 areně! Zakončí v ní oslavy svých 70. narozenin
Foto: Archiv P. R.
Popisek: Helena Vondráčková oznámila termín prvního samostatného koncertu v pražské O2 areně

Koncert v O2 areně v pražských Vysočanech produkují agentury Martina Michala, Oldřicha Lichtenberga a Radka Havlíčka. „Je to poprvé, co budu mít samostatný koncert v této hale a velice se na něj těším. Už teď mohou fanouškům přislíbit, že na něm zazpívám své největší hity, ale také písně z nové desky Dávno vím svý, která mi letos vyšla.

Připravuji také několik hudebních překvapení a samozřejmě se bude i tančit,“ prozradila Helena Vondráčková. „V tuto chvíli jednám s kolegy, kterým jsem nabídla, aby na koncertu v O2 areně vystoupili jako mí hosté. Vše je zatím v jednání, ale fanoušci se jména včas dozví,“ dodala zpěvačka. Vstupenky na koncert Heleny Vondráčkové v O2 areně mohou její příznivci od 15. května zakoupit v síti Ticketportal .

Helena Vondráčková začala své životní jubileum slavit už letos v dubnu ve vyprodaném brněnském Bobycentru, kde natáčela narozeninový koncert pro Českou televizi. Záznam, v němž po boku zpěvačky vystoupí Jitka Zelenková, Leona Machálková, Jan Cina, Jitka Asterová, Radka Fišarová, slovenská vokální skupina Fragile a mistr světa ve stepu Tomáš Slavíček,  odvysílá ČT v den jejích narozenin, tedy v sobotu 24. června. V ten samý den Helena Vondráčková vystoupí na nádvoří hradu Karlštejn. Gratulovat jí tam mimo jiné přijdou Olga Matušková nebo Jitka Zelenková.

Další narozeninové koncerty proběhnou v těchto termínech: 15.9. – Opava, 21.10. – Bratislava, 18.11. – Olomouc

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zprávaTento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Agentura ochrany přírody a krajiny: Sýček, čáp černý, křepelka. Zemědělský výbor PSP chce oslabit jejich ochranu

7:34 Agentura ochrany přírody a krajiny: Sýček, čáp černý, křepelka. Zemědělský výbor PSP chce oslabit jejich ochranu

Poslanecká sněmovna PČR právě projednává novelu zákona o ochraně přírody a krajiny, která má umožnit…