Luhačovice: Infocentrum nabízí zájezd do jarní Vídně

23.03.2015 13:26

Prožít příjemnou atmosféru jarní Vídně mohou lidé v pátek 17. dubna, pokud se zúčastní zájezdu pořádaného luhačovickým Městským turistickým a informačním centrem. Jednodenní výlet do rakouské metropole nabídne účastníkům organizovaný program i individuální vyžití.

Luhačovice: Infocentrum nabízí zájezd do jarní Vídně
Foto: wikipedia
Popisek: Luhačovice

„Společně se vydají na prohlídku města s odborným výkladem průvodce. Seznámí se tak například se slavným Stephansdomem neboli katedrálou svatého Štěpána nebo třeba s budovou vídeňské radnice či sídlem místní opery. Poté budou mít účastníci zájezdu možnost jednotlivě se věnovat například návštěvám památek, muzeí nebo nákupům," přiblížila program pracovnice infocentra Barbora Švehlíková. Zájemci tak mohou podle své libosti třeba ochutnat vyhlášený Sachrův dort v některé z vídeňských kaváren nebo navštívit další z tamních populárních turistických cílů, jako jsou například Belveder nebo Albertina.

„Každý si jistě přijde na své a věřím, že budou lidé stejně spokojení, jako po loňském zájezdu na předvánoční vídeňské trhy," poznamenala Švehlíková. Zatím je k dispozici dostatek míst, ale zájemci by neměli příliš váhat. „Poptávka po loňském zájezdu byla totiž opravdu veliká. Kvůli kapacitě autobusu už jsme pak ani nemohli některým zájemcům, kteří se ozvali až těsně před termínem výletu, vyhovět," vysvětlila Švehlíková.

Výlet do jarní Vídně vyjde na 500 korun a v jeho ceně je průvodce, doprava a cestovní pojištění. Nastoupit lze u hotelu Praha, u pošty, na autobusovém nádraží či u zámku. Odjíždí se v 6 hodin ráno a návrat se očekává přibližně ve 22 hodin.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: luhacovice.czTento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Valašské Meziříčí: Radnice loni podpořila kastraci 166 koček a kocourů

8:36 Valašské Meziříčí: Radnice loni podpořila kastraci 166 koček a kocourů

Velkému zájmu se dál těší kastrační program pro majitele koček, který město Valašské Meziříčí spusti…