Trapas Volného. A politici se královsky baví

18.02.2021 22:28

Chybička se vloudí. Poslanec Lubomír Volný v Parlamentu prosazoval a navrhoval omezenou platnost nového projednávaného pandemického zákona. Nejen že se mu ji nepovedlo prosadit, ale dopustil se přitom hrubé chyby v datu a tak nějak se netrefil do kalendáře. A konkurence? Ta mu to dala pěkně sežrat.

Trapas Volného. A politici se královsky baví
Foto: Repro Facebook poslance Volného
Popisek: Poslanec JAP Lubomír Volný v rozhovoru s Martinem Veselovským

O neúspěchu svého snažení informoval Volný na svém twitteru slovy: „Sněmovna potvrdila, že ‚pandemicky‘ zákon o Covidu-19 tady bude NAVŽDY, a ODMÍTLA naši pojistku, že se nebude rozšiřovat o jiné nemoci. Lhali vám a lhali vám hodně.“ Při prosazování omezené platnosti tohoto zákona si Volný bohužel nevšiml, že navrhuje, aby pozbyl platnosti dne 31. září 2021. Měsíc září se však vyznačuje tím, že má pouze 30 dní.

Na Volného se okamžitě sesypaly mnohé významné osobnosti české politiky jako například Petr Gazdík z hnutí STAN. Ten škodolibě napsal: „Někteří poslanci ve svém zápalu navrhují i změnu gregoriánského kalendáře.“

Další významná figura, poslanec od lidovců Marek Výborný, se na svém twitteru zase dotazoval: „Potřebuji poradit. Co se stane s pandemickým zákonem, když schválíme účinnost navrženou poslancem Volným?“

My, občané, můžeme být tedy jen rádi, že máme tak všímavé, pozorné, svědomité zákonodárce, a samotný pandemický zákon bude jistě mistrovské dílo, které nás vyvede z této doby temna.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: AZy

Fact-Checking Přezkoumat


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Už se bouří i malé děti. Vzkaz od 10leté holčičky: Jste blbci!

8:22 Už se bouří i malé děti. Vzkaz od 10leté holčičky: Jste blbci!

REPORTÁŽ Několikaměsíční izolace a stále nejasný návrat do škol dopadá i na děti, které dosud „držel…