Robejšek udeřil na Merkelovou: Mnoho lidí bylo pobodáno, mnoho dívek znásilněno!

27.11.2018 16:16

Politolog a předseda Realistů Petr Robejšek promluvil v pořadu Rozstřel na iDnesu o Německu a o kancléřce Merkelové. „Ona to byla, která v ty rozhodující zářijové dny zakázala to, co bylo možné,“ řekl politolog o kancléřčině rozhodnutí a dodal, že v německých městech bylo příliš mnoho lidí pobodáno a příliš mnoho dívek bylo znásilněno. Prý mizí elementární jistota.

Robejšek udeřil na Merkelovou: Mnoho lidí bylo pobodáno, mnoho dívek znásilněno!
Foto: Archiv PLTV
Popisek: Petr Robejšek

Robejšek o situaci v Německu prohlásil: „Pro obyčejné lidi mizí to, co je asi nejdůležitější pro jakoukoliv lidskou bytost, a sice to, že když ve městě vyjdu z domu, tak mám elementární jistotu, že se s velkou pravděpodobností vrátím, a když se mi něco stane, tak to byla moje vina. A tahleta jistota v Německu v posledních letech zejména pro obyvatele měst končí. Příliš mnoho lidí bylo pobodáno, příliš mnoho dívek bylo znásilněno.“ Dodal, že barbarská metoda, jakou byly zločiny provedené, je pro překultivovanou německou společnost změkčilou konzumem o to cizejší, což obyčejné Němce znejišťuje.

Anketa

Obáváte se vypuknutí 3. světové války?

hlasovalo: 7482 lidí

Moderátor argumentoval, že klást za to vinu jen Angele Merkelové je trochu zjednodušující, když Německo začalo importovat pracovníky z Turecka mnohem dříve. Robejšek na to namítl, že v Německu je skutečně tendence odcizování elit, která je všude v Evropě. „Elity, které se čím dál více starají jen o své vlastní zájmy, ať už to jsou intelektuální, podnikatelské nebo politické elity. Ale pak jsou tam samozřejmě výrazné osobnosti a Angela Merkelová je výrazná osobnost, která nejen nediskutovala s obyčejnými lidmi, ale ani se straníky,“ obvinil Merkelovou. Jednoho ze svých možných následovníků, Friedricha Merze podle Robejška ze strany vyštípala, protože pro ni byl nebezpečný.

„Ona to byla, která v ty rozhodující zářijové dny zakázala to, co bylo možné,” obvinil dále současnou kancléřku. Zmínil memorandum šéfů bezpečnostních složek, které zveřejnil Die Welt, podle něhož byla hranice bránitelná. Nicméně Merkelová to zamítla. „Němci by nesnesli ošklivé obrázky,“ popsal Robejšek argument Merkelové a nesouhlasil. „Její kariéra by nesnesla ošklivé obrázky, a proto to zamítla, to znamená, že pokud jde o migrační vlnu, je její provinění naprosto jednoznačné,“ řekl politolog a předseda Realistů.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: kasTento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Už se bouří i malé děti. Vzkaz od 10leté holčičky: Jste blbci!

8:22 Už se bouří i malé děti. Vzkaz od 10leté holčičky: Jste blbci!

REPORTÁŽ Několikaměsíční izolace a stále nejasný návrat do škol dopadá i na děti, které dosud „držel…