Ale ale?! Velmi ošklivá věc o matce Václava Klause, přímo z ODS

14.06.2019 18:36

Poslankyně ODS Jana Černochová si veřejně rýpla do „staré paní Klausové”. Václav Klaus byl přitom jejím kolegou ve straně, nyní již je ale v hnutí Trikolóra, s nímž chce být úspěšný i v příštích volbách do Poslanecké sněmovny. A na sociální síti se strhla vlna reakcí.

Ale ale?! Velmi ošklivá věc o matce Václava Klause, přímo z ODS
Foto: osobní archiv
Popisek: Jana Černochová

„Jana Černochová se předvedla. Lidé z okolí Václava Klause mladšího tvrdí, že před volbami v roce 2017 za ním dolejzala jako mladší ségra nebo jako fanynka. Ale na Facebooku zůstanou pomluvy viset, víte? Doplňte si vzdělání,“ poznamenal k tomu František Kubásek.

Anketa

Měl by být prezident Zeman sesazen z úřadu?

10%
90%
hlasovalo: 32563 lidí

Černochová urážku Klausovy maminky uvedla v reakci na příspěvek Jiřího Hlavenky, politika za Zelené v Jihomoravském kraji. „S tím, co píšete, souzním. Ale fakt mně vrtá hlavou jedna otázka: Proč jste ho proboha nevyrazili ze strany minutu poté, co do ní vlezl? Vy jste snad nevěděli, co je zač?“ zeptal se Hlavenka Černochové.

A ta odvětila: „Já jsem ho do ODS nepřijímala, na dvojce členem nikdy nebyl. Před lety k nám na dvojku chtěla vstoupit stará paní Klausová, nepřijali jsme ji, protože bývalé bolševiky nebereme. Co kolem toho tehdy bylo na dvojce za haló, vám asi nemusím popisovat.“

„Neuvěřitelné. Paní Černochová z ODS uráží veřejně jeho maminku. Má to ovšem i pozitiva. Ukazuje to jejich pravou tvář i paniku a strach. Podpořte slušnost, podpořte Trikolóru,“ napsal Lukáš Belička, jehož podpořila i Vlasta Štochlová. „Kde dojdou argumenty, přichází urážky a vulgarita. Nesnižme se na jejich úroveň,“ poznamenala.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vefTento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Už se bouří i malé děti. Vzkaz od 10leté holčičky: Jste blbci!

8:22 Už se bouří i malé děti. Vzkaz od 10leté holčičky: Jste blbci!

REPORTÁŽ Několikaměsíční izolace a stále nejasný návrat do škol dopadá i na děti, které dosud „držel…