Etický kodex vkládání příspěvků

16. 12. 2009 0:00

Etický kodex vkládání příspěvků

Publikace jakýchkoliv příspěvků (textových, obrazových, diskusních aj.) v systému profilů podléhá následujícím zásadám:

 a) je nežádoucí a nepřípustné publikovat materiály odporující svým obsahem platným zákonům ČR. Rovněž je nepřípustné užívat v publikovaných vyjádřeních vulgarismů či urážek.
 b) provozovatel předpokládá, že k publikovaným materiálům jakéhokoliv charakteru přispěvatel vlastní autorská práva či má od jejich vlastníků povolení k publikaci. Pakliže tomu tak není, nese přispěvatel odpovědnost za vystavení se postihu jak ze strany vlastníka autorských práv, tak provozovatele ParlamentniListy.cz. Provozovatel rovněž předpokládá, že v případě citování informací již uveřejněných jinými médii, přispěvatel doprovodí citované informace uvedením jejich zdroje.
 c) Přispěvatel bere na vědomí, že multimediální soubory publikované na ParlamentniListy.cz budou opatřeny vodoznakem s logem ParlamentniListy.cz. Smyslem opatření není nárokování si autorských práv provozovatelem, ale vytvoření povědomí o službě ParlamentniListy.cz a ustavení její pozice coby primárního zdroje jakýchkoliv informací k veřejnému a politickému dění v ČR jak pro uživatele internetu, tak pro mediální subjekty.

Pro účast v diskusích či pro pokládání dotazů voleným představitelům je rovněž nutné řídit se výše uvedenými zásadami, především pak bodem a).

Pakliže se registrovaný uživatel dlouhodobě řídí těmito zásadami, může získat diskusně-publikační status (DPS). Komentáře DPS nepodléhají schvalování od autorů vložených materiálů (volených zastupitelů).

Provozovatel si vyhrazuje právo mazat nevhodné diskusní příspěvky, odebrat DPS, zrušit účet registrovaného uživatele či jinak zasáhnout proti nerespektování daných zásad registrovaným uživatelem.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Parlamentní Listy

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama

Další články z rubriky

Nápověda k ICQ it!

0:00 Nápověda k ICQ it!