Nymburk opravuje silnice

17. 9. 2012 14:58

Podle starosty města Nymburk Ing. Miloše Petery byla začátkem měsíce dokončena oprava povrchu části ulice Tyršova, a to od křižovatky s Purkyňovou ulicí k Náměstí Přemyslovců.

Nymburk opravuje silnice
Foto: Petr Mecner
Popisek: Nymburk

„Nástřik asfaltu v Tyršově ulici byl proveden v rámci plánu oprav místních komunikací. Opravu zajišťovaly Technické služby města Nymburk a stála 770 000 korun. Během příštího týdne rozjedeme úpravy části komunikací a chodníků na sídlišti v Jankovicích – jedná se o opravy prasklin prořezáním a se zalitím asfaltem, část komunikací se také dočká nových asfaltových povrchů.“ Tato akce bude stát zhruba 750 tisíc korun a bude rovněž financována z rozpočtu města. Opravy komunikací budou pokračovat i během podzimu. „Středočeský kraj financuje opravu povrchu ve Zbožské ulici.  Stavba v hodnotě zhruba 6 milionů korun bude rozdělena do několika etap a bude se týkat úseku od křižovatky s Boleslavskou třídou až po železniční přejezd na Kamenné Zboží. Bude zde odfrézován povrch, osazeny vodovodní a kanalizační uzávěry a položen nový povrch s protihlukovou úpravou. O harmonogramu uzavírek budeme občany města včas informovat,“ řekl Miloš Petera. Opravy na Zbožské ulici vypuknou 29. září, trvat by měly zhruba do konce října.

Markéta Tomčíková
Městský úřad Nymburk

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mesto-nymburk.cz

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Atletická špička se sešla v Ústí nad Labem

17:57 Atletická špička se sešla v Ústí nad Labem

Běžci na dlouhých tratích ovládli v neděli 16. září Ústí nad Labem. Ve městě se sešli atleti ze svět…