Jihlava: Nový varný kotel pro mateřskou školu

17. 9. 2012 17:10

Od konce letošního srpna je ve školní kuchyni Mateřské školy a Speciálního pedagogického centra Jihlava, Demlova 28 k dispozici nový plynový varný kotel o objemu 150 litrů.

Jihlava: Nový varný kotel pro mateřskou školu
Foto: Archiv
Popisek: Jihlava

Poté, co v roce 2010 došlo k rozšíření této mateřské školy o nově vybudované pracoviště MŠ Demlova 34a (s kapacitou 100 dětí bez vlastní kuchyně) a následně v roce 2011 o pracoviště MŠ Na Stoupách (s kapacitou 50 dětí, pro kterou v období letních prázdnin zajišťuje stravování právě kuchyně MŠ a SPC Jihlava) bylo nutné odpovídajícím způsobem rozšířit vybavení zmíněné školní kuchyně. Nový kapacitní varný kotel umožní od září zařazení nových druhů jídel do jídelníčku pro 300 strávníků z řad dětí a pedagogů a zajištění kvalitnější a pestřejší stravy, přičemž současně vytvoří podmínky pro lepší dodržování hygienických zásad a úspory energií.

Pořízení varného kotle bylo předmětem projektu „Rozšíření vybavení kuchyně MŠ a SPC Jihlava, Demlova 28“ realizovaného v rámci grantového programu Fondu Vysočiny Naše školka 2012. Celková pořizovací cena varného kotle, jehož dodavatelem byla firmy Cor HB, s. r. o. činila 147 480 Kč, přičemž podpora z Fondu Vysočiny dosáhla výše 73.740,- Kč.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: jihlava.cz

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Atletická špička se sešla v Ústí nad Labem

17:57 Atletická špička se sešla v Ústí nad Labem

Běžci na dlouhých tratích ovládli v neděli 16. září Ústí nad Labem. Ve městě se sešli atleti ze svět…